- لوازم آرایشی بهداشتی طبیعی از قدرت طبیعت استفاده می‌کنند. روغن‌های گیاهی، چربی‌ها، موم‌ها و عصاره‌های گل‌ها، گیاهان و میوه‌ها به فرمول‌هایی تبدیل می‌شوند که از پوست و مو مراقبت می‌کنند و به تقویت خواص طبیعی آن‌ها کمک می‌کنند.


- موادی مانند پارابن‌ها، روغن‌های معدنی، سورفکتانت‌های تهاجمی، سیلیکون‌ها، پارافین، PEGs، عطرهای مصنوعی و عوامل رنگی به‌طور مصنوعی در فرآیندهای صنعتی تولید می‌شوند. برخی از این مواد باعث می‌شوند پوست و مو در نگاه اول سفت‌تر و صاف‌تر به نظر برسند، اما ممکن است مانع از تنفس پوست و مو شوند. برخی از مواد نیز ممکن است بر خواص دفاعی پوست و توانایی تنظیم تعادل رطوبت تأثیر منفی بگذارند.


- درمان بهینه برای پوست خشک این است که ابتدا رطوبت پوست را بازگردانیم و با لیپیدهای ارزشمند از پوست محافظت کنیم. همچنین پوست خشک به درمانی نیاز دارد که سد پوست را تثبیت کرده و محافظت پایداری را ایجاد کند تا حالت ارتجاعی و سلامت پوست را بهبود بخشد و شادابی را به پوست بازگرداند.


- پوست بالغ در معرض دو عامل پیری پوست است: پیری درونی (پیری زمانی) و پیری بیرونی (محیطی). هر دو منجر به علائم قابل مشاهده پیری مانند کاهش درخشندگی و رطوبت، چین و چروک، شلی و عدم تعادل رنگدانه می‌شوند. پوست بالغ بسیار حساس است و به سرعت خشک می‌شود. ترشح عرق، تعادل رطوبت و چربی پوست با افزایش سن کاهش می‌یابد. توانایی پوست برای سازگاری با چالش‌ها و استرس‌های محیطی کمتر می‌شود. به عنوان مثال، برای جلوگیری و اصلاح علائم قابل مشاهده پوست بالغ، مواد فعالی توصیه می‌شود که پوست را لایه‌برداری و تولید کلاژن را تحریک می‌کنند. باید از خشک شدن پوست جلوگیری کرد و از محصولات پاک‌کننده تهاجمی و استفاده بیش از حد از آب داغ خودداری کرد. درمان‌هایی که در درجه اول به پوست فاکتورهای مرطوب‌کننده می‌دهد و ظرفیت نگهداری آب لایه آخر پوست را افزایش می‌دهد توصیه می‌شود. سرم‌ها، روغن‌ها و محصولات مراقبت ویژه فعال با غلظت بالا که با رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کنند، پوست را در طول شب بازسازی می‌کنند و در طول روز در برابر اثرات محیطی محافظت می‌کنند.


- پوست حساس می‌تواند ارثی یا اکتسابی باشد. پوست حساس می‌تواند به برخی محصولات و تأثیرات محیطی واکنش نشان دهد. عوامل محرک مختلفی مانند آلرژن‌ها، مواد نگهدارنده یا عطرها، سورفکتانت‌های تهاجمی و ترکیبات خاص می‌توانند باعث ایجاد راش، خشکی یا حساسیت شوند. درمان بهینه برای پوست حساس باید حاوی مواد ملایم و محافظ باشد که پوست را تسکین دهد. از محصولات پاک‌کننده تهاجمی و سورفکتانت ها، الکل و استفاده بیش از حد آب باید اجتناب شود. همچنین توصیه می‌شود از درمان‌های لایه‌برداری مکانیکی و درمان‌های حرفه‌ای شدید پوست خودداری کنید.


- محصولات موجود در طیف طبیعی رطوبت پوست را افزایش می‌دهند و از آن در برابر خشکی محافظت می‌کند. این محصولات به طور پایدار تعادل طبیعی پوست را بازیابی می‌کنند و مخصوصاً برای پوست‌های معمولی تا خشک مناسب هستند. بهتر است برای پوست‌های مختلط و پوست‌های حساس از مرطوب‌کننده با مراقبت هدفمند استفاده کرد.


- تفاوت بین این دو محصول در قوام آن است. مایع مرطوب‌کننده پوست را با قوام سبک تغذیه می‌کند و رطوبت زیادی را فراهم می‌کند. برای پوست‌های جوان و معمولی و همچنین پوست‌های مختلط و پوست‌های حساس توصیه می‌شود. مایع سبک مخصوصاً برای دماهای گرم‌تر محبوب است و توسط آقایان نیز استفاده می‌شود. کرم مرطوب‌کننده پوست‌های نرمال تا خشک را با قوام غنی‌تر و کرم تر خود تغذیه می‌کند و اثر مرطوب‌کنندگی عمیقی دارد.


- محصولات مراقبت از پوست PH اسیدی در محدوده 4.5 تا 5.2 نشان می‌دهند. مقدار pH پوست صورت و بدن بین 4.7 تا 5.7 قرار دارد، یعنی در محدوده کمی اسیدی نیز قرار دارد. مقدار pH 7 (مانند آب) خنثی است. مقادیر pH زیر اسیدی و مقادیر pH بالا قلیایی هستند. دلیل مقدار کمی اسیدی pH پوست در سد محافظ طبیعی اسیدی پوست و ترکیب آن است. مقدار pH کمی اسیدی و سازگار با پوست از سد محافظ و سلامت پوست ما محافظت می‌کند. مقدار pH پوست در معرض نوسانات جزئی است و بسته به ناحیه بدن، جنس و سن متفاوت است که در طول زندگی افزایش می‌یابد و به سمت قلیایی شدن می‌رود.


- اثربخشی مواد فعال مورد استفاده در مطالعات علمی ثابت شده است.


- تمامی محصولات ما تحت شدیدترین کنترل‌های کیفی قرار دارند تا با استانداردهای قانونی و همچنین استانداردهای بالای ما مطابقت داشته باشند و کیفیت برتر را تضمین کنند.


- تمام فرمول‌ها از نظر پوستی برای سازگاری با پوست تست شده‌اند.