Hamburger

اخبار سلامتی و زیبایی

چه عصاره هایی دارای خواص آرامش بخش هستند؟

کمبود خواب مزمن، یک بیماری همه‌گیر بهداشت عمومی است که باعث افزایش خطر اختلالات جسمی و روانی می‌شود و ممکن است باعث ایجاد احساسات یا تجربیات ناخوشایند در زندگی روزمره شود. نکته مهم این است که بیماری‌های پوستی مرتبط با خواب توجه عمومی را به خود جلب می‌کند زیرا اکثر افراد در جامعه نسبت به ظاهر چهره خود حساس هستند.

شامپوهای بدون سولفات

شامپوی بدون سولفات چیست؟

سولفات یا شامپوی بدون سولفات بسته به نحوه نوشتن آن، روند رو به رشدی در صنعت مراقبت از مو است؛ اما چرا؟ آیا واقعاً به سولفات در شامپو نیاز داریم یا شامپوی بدون سولفات می‌تواند همان درجه از پاک‌سازی را ارائه دهد؟ در این متن حقیقت پشت سولفات‌ها و همچنین جایگزین‌های مراقبت از موی بدون سولفات را بررسی می‌کنیم.

شوره سر چیست؟

علائم، علل، تشخیص، درمان و پیشگیری

شوره سر اساساً زمانی رخ می‌دهد که تکه‌های کوچک خشک پوست از پوست سر بیرون می‌زند. ممکن است این پوسته‌ها را در موهای خود یا روی شانه ببینید. شوره سر ممکن است باعث خارش پوست سر شما شود. شوره سر یک مشکل رایج است، اما آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست. تعریف شوره سر درواقع بسیار دشوار است زیرا با درماتیت سبورئیک (شکل مزمن اگزما) و سایر مطالب بیماری‌های پوستی که منجر به پوسته‌پوسته شدن پوست سر می‌شود، همپوشانی دارد.

کرولتی فری در محصولات آرایشی بهداشتی به چه معناست؟

هنگامی که به برچسب‌های محصولات آرایشی خود نگاه می‌کنید، یکی از جمله‌هایی که ممکن است اخیراً بیشتر آن را مشاهده کنید، کرولتی فری است؛ و اگر به شیوه‌های پشت صحنه سازنده‌های لوازم آرایشی که از آنها محصولات خریداری می‌کنید علاقه‌مند هستید، قطعاً اصطلاحی است که باید درباره آن بیشتر بدانید. بیایید به دنیای محصولات بدون ظلم شیرجه بزنیم و جواب سؤالات رایج را پیدا کنیم.

هر آنچه باید در مورد مایع دستشویی و صابون‌ها بدانید

مایع‌های دستشویی و صابون‌ها چیست؟

مایع‌های دستشویی و صابون در فرمولاسیون‌های متنوعی وجود دارند که برای استفاده در محیط‌های کاری متفاوت طراحی‌شده‌اند.

عناوین مرتبط:

 

# موی آسیب دیده # شوره سر # آفتاب # خواب # خشکی مو # حساسیت # جوش # سلامت # بدن # پوست معمولی # پوست چرب # پوست خشک # آرامش # سرطان